Jak sprawić, aby dzień pierwszej Komunii Świętej był podniosłym dniem w życiu dziecka? Jak rozwiązać nieustające problemy z wyborem sukien komunijnych?

Nie da się ukryć, że niemal dla każdego dziecka wychowywanego w wierze katolickiej dzień pierwszej Komunii Świętej niewątpliwie jest jednym z ważniejszych dniu w całym życiu. Jeśli Twoje dziecko teraz przygotowuje się do pierwszej Komunii, wtedy niewątpliwie również to przeżywasz. Tymczasem warto sobie uzmysłowić, że dzień pierwszej Komunii to nie tylko ważne zdarzenie w życiu tego małego człowieka, ale również gorączkowe przygotowania na wiele miesięcy przed. Jednym z najbardziej problematycznych pytań jest zazwyczaj bez wątpienia to, w jakich sukniach wystąpią dziewczynki.
Continue reading

Powinniśmy dbać o stan własnego uzębienia nim nie będzie zbyt późno

Na początku trochę niemiła wiadomość – a bardziej szczegółowo, najzwyczajniej w świecie znaczna ilość osób nie dba o jakość swojego uzębienia! A co najstraszniejsze, w naszym kraju jest cały milion tych osób, które nie mają szczoteczki do zębów! To przerażające dane, chociaż wiadoma kwestia, że chodzi głównie o starsze roczniki oraz patologię. Jednak nawet jeśli mamy we własnej łazience jakąś szczoteczkę, to ogólnie nie jest powiedziane, iż jest odpowiednio. Spójrzmy na uzębienie mieszkańców USA – są bardzo białe oraz umiejętnie zadbane.
Continue reading

Rewolucja w rozczesywaniu niesfornych włosów

Wiele razy miałyśmy kłopot z rozczesaniem włosów. Bywało nawet tak, że kiedy na spokojnie nie mogłyśmy ich rozczesać, po prostu, na siłę je szarpałyśmy. Dla naszych włosów nie było to nic dobrego. Bywało też, że jedynym, racjonalnym rozwiązaniem okazało się ścięcie włosów. Ale obecnie nie musimy się martwić, bo powstała szczotka, która pomoże nam w uporaniu się z niesfornymi kosmykami.
Continue reading