Fachowa operacja pochwy – czyli ginekologia estetyczna jak to wygląda?

Ginekologia estetyczna modyfikuje się teraz niesłychanie prężnie i żywiołowo. Dyscyplina ta jednoczy w sobie zarówno medycynę estetyczną, jak też ginekologię. Dzięki ginekologii estetycznej można w łatwy sposób poprawić design, i także funkcjonalność narządów płciowych u kobiety. Jednym z z reguły realizowanych zabiegów ginekologii estetycznej jest labioplastyka, czyli plastyka pochwy.
Continue reading

Laserowe korekty oczu, które pozwalają chorym szybko wrócić do zdrowia.

Choroby oczu są teraz czymś powszechnie występującym. Na szczęście, pojawiły się też coraz skuteczniejsze metody jakie pozwalają z tym powalczyć. Będą to nie tak bardzo ingerujące w organizm, co jest ich kolejnym atutem. Do tych technik zaliczają się wykonywane przy użyciu lasera korekcje wzroku, jakie pozwolą chorym w krótkim czasie powrócić do dobrej kondycji.
Continue reading

Całkowicie odmienne oblicze okulistyki

Nauka cały czas idzie na przód. Dostępne są kolejne leki na choroby, które całkiem do niedawna były nieuleczalne. Chirurgia estetyczna rozbudowuje się w zawrotnym tempie – zabiegi przeprowadzane przez wyspecjalizowanych kosmetologów zastąpiły kosztowne operacje. Również na rynku optyki cały czas coś się zmienia. Odkrywane są coraz to nowe możliwości polepszenia naszego wzroku, a co za tym idzie, także wygody życia.
Continue reading

Ciąża i poród to jedne z najcudowniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Pomimo niezwykle intensywnego bólu, pozostawienia śladu w postaci nadmiaru kilogramów każda z mam czuje się przepełniona szczęściem.

Zadowolenie z nowo narodzonego dziecka nie równa się z niczym innym. Wszystkie kobietę wypełnia niesamowite szczęście i nic nie jest w stanie go zagmatwać. Niewielkie sens ma fakt, że bałamucone są noce, a po ciąży ciągle prezentujemy się niemalże tak samo jak w trakcie jej trwania.
Continue reading