Butelka antykolkowa. Czy faktycznie pomaga pokonać kolkę?

Jedni mniemają, że to kapitalne remedium na brzuszkowe ambarasy osesków. Inni, iż to tzw. „pic na wodę”.
Czy butelki antykolkowe rzeczywiście dopomagają ograniczyć tę przykrą dolegliwość, którą jest niemowlęca kolka? Rodziców poszukujących magicznego lekarstwa na kolkę muszę rozczarować – nie ma jednego i skutecznego antidotum na tą niemowlęcą uciążliwość.
Continue reading

Kosmetyki, na które nie są bardzo drogie

Każdej osobie zależy na tym, by dobrze wyglądać. Jednak żeby odpowiednio się prezentować należy odrobinę się postarać. Nie wystarczy, że raz na tydzień posmarujemy się jakimś kremem i każdego dnia będziemy opłukiwać buzię wodą, tu potrzeba regularnego działania odpowiednimi kosmetykami.
Continue reading

Na co spoglądać, kiedy chcemy kupić wanienkę dla pociechy?

Przyjście na świat potomstwa przewraca obecne życie rodziny do góry nogami, nie znaczy to, że jest ono gorsze, zwyczajnie jest odmienne. Poświęcamy uwagę na sprawy, które do tej chwili nam uciekały, a to co wydawało nam się ważne, czasami traci na znaczeniu, przy zetknięciu z nowym członkiem familii. Nie mniej maleństwo w pierwotnej fazie rozwoju potrzebuje swoich akcesoriów do pielęgnacji, jak i do pozostałego funkcjonowania, dlatego przed rodzicami pojawia się dużo pytań, jak chociażby to, jaka ma okazać się wanienka dla noworodka?
Continue reading