Zachwalane komplety dla naszych dzieciaczków

Każda bez wyjątku mama na pewno chce, by jej maleństwo prezentowało się jak najlepiej. To bezsprzeczne. Są o tym przekonani projektanci strojów dziecięcych oraz dbają o to, by maluchy już od początku posiadały to, co najlepsze, kiedy chodzi o ubranie. Z tego powodu, pojawia się coraz większą ilość ubrań, jakie wyznaczone będą dla noworodków. A jeżeli jeszcze kiedyś znaczące pozostawało tylko to, żeby ubrania takie pozostawały schludne a także nie miał znaczenia ich krój, to aktualnie w tej dziedzinie pojawiły się mocne modyfikacje. Naturalnie, są to zmiany na lepsze.
Continue reading

Korzyści z karmienia piersią

Od pewnego czasu panuje moda na tak zwany „powrót do natury”. Trend ten wyraźnie widoczny jest też wśród młodych rodziców. Młode matki coraz częściej decydują się karmić piersią swoje potomstwo co niezmiernie cieszy lekarzy pediatrów i położne, gdyż korzyści z karmienia naturalnego bobaska są niezmierzone!
Continue reading

Ubieraj się atrakcyjnie i gustownie także w ciąży!

Kobiety w ciąży powinny w pewnym momencie pomyśleć o kupnie dobrej odzieży ciążowej. Jeszcze kilkanaście lat temu, asortyment odzieży ciążowej był dość zawężony, niemniej współcześnie jest on istotnie mnogi. Będąc w ciąży, również wolno ubierać się modnie i stylowo, zaś wydatny brzuszek nie musi być przeszkodą. W sklepach z odzieżą ciążową odszukamy różny asortyment, w skład którego wchodzi bielizna ciążowa Warszawa, bluzki ciążowe, spodnie, spódnice ciążowe oraz niemało innych ubrań – modnych, szykownych oraz niezmiernie gustownych.
Continue reading