Jak wybrać dobrego psychologa

Jeśli potrzebujemy terapii wybór odpowiedniego psychologa to kluczowa kwestia. Zazwyczaj nie chcemy prosić kogokolwiek o doradzenie terapeuty z uwag na to, że problemy to wyjątkowo prywatna sprawa i nie chcemy by ktokolwiek wiedział o naszej terapii.
Najprostszym sposobem, by znaleźć listę psychologów w naszym mieście jest wpisanie w wyszukiwarkę internetową odpowiedniego hasła, takiego jak „psycholog Katowice”, czy też „psychoterapia Katowice”.
Continue reading

Stosowne witaminy i minerały dla kobiet będących w ciąży

Dawanie organizmowi witamin jest ogromnie istotne i ma wpływ na nasze zdrowie oraz także samopoczucie. W szczególności kobiety w ciąży muszą niezmiernie o siebie dbać, gdyż noszą pod sercem nowe życie. To jak się odżywiasz w ciąży ma wpływ nie wyłącznie na Ciebie, ale też na Twojego maluszka, który niebawem przyjdzie na świat. Jeśli więc brak Ci niezbędnych witamin to może to negatywnie odbić się też na zdrowiu Twojego dziecka.
Continue reading

Nowoczesne i efektywne metody terapii depresji – lampa na depresję

Depresja, szczególnie sezonowa, jest współcześnie uznawana za przypadłość cywilizacyjną terenów północy. Ta choroba pojawia się w mocnym nasileniu nie jedynie w państwach gdzie jest słaba jakość życia, lecz także tam gdzie jest nieduży dostęp do słońca. Nie bez przyczyny depresja sezonowa pojawia się głównie jesienią i zimą , a także nasila się tam, gdzie występuje zjawisko nocy polarnej.
Continue reading

Które zabiegi przeprowadzić w gabinecie kosmetycznym po czterdziestce

Nie wszystkie zabiegi upiększające możemy wykonać w domku. Dbające o urodę kobiety po czterdziestce często udają się do gabinetów kosmetycznych nie wyłącznie po profesjonalną radę, ale poddają się tam też zabiegom pomagającym zatrzymać urodę. Damy mogą się poddać zabiegom (np.): Zamykania poszerzonych naczynek krwionośnych – zabieg ten kosmetyczki wykonują z pomocą elektrolizy efektywnie usuwającej siateczkę rozszerzonych naczynek krwionośnych.
Continue reading