Akcesoria pomocne podczas karmienia noworodka
butelką

Nad mym domem leciał, a nawet trochę krążył bociek. Mój braciszek wpadłby zapewne w lekką panikę, gdyż jak wszystkim wiadomo boćki przepowiadają dzieci. I trudno się dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, iż braciszek ma już czwóreczkę. A zwłaszcza jeśli ma się właśnie powtórkę z karmienia bobaska. Nie jest to rzecz łatwa. Mamusia i tatuś mają sporo do przemyśleń w tejże sprawie.

Niemowlę

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Niekwestionowanie najlepszą metodą jest karmienie naturalne oseska, bowiem pokarm mamy jest dla niego najwłaściwszy, ma idealny skład i jest sterylny. Karmienie naturalne sprzyja także szybkiemu powrotowi do formy mamy.

Ale nawet podczas karmienia naturalnego występują sytuacje kiedy butelka staje się nieodzowna. Na przykład w sytuacji podróży, nie zawsze są warunki sprzyjające karmieniu potomka w zwykły sposób. Bywa też, że butelki dla niemowlaków tatuś zapobiegawczo zabiera do parku.

Oczywistym jest, iż nawet jeżeli tylko czasami używamy butelek, musimy zadbać o ich sterylność jak również czystość wszelkich akcesoriów do karmienia. A zatem niezbędne jest kupno odpowiedniego wyposażenia. Dziś na rynku można zakupić dużą ilość różnych rodzajów smoczków do butelek, butelek, jak też akcesoriów z karmieniem związanych: markowe suszarki do butelek.

Tak więc, uzbrojeni w nowoczesne narzędzia tata i mama, mogą bez nerwów zająć się wychowywaniem swojego niemowlaka, nie martwiąc się o to, że podczas spaceru, wizyty u cioci albo wypadu za miasto nasza dzidzia nie będzie miała z czego napić się herbatki. Słowem nawet najbardziej ciapowaty tata poradzi sobie znakomicie.