Blizny, rozstępy, zwiotczała skóra? Pomoże laser Co2!

Wygląda na to, iż kryzys omija bokiem branżę medycyny estetycznej. Zyskała miano najszybciej rozwijającej się w Polsce. I chociaż zabiegi upiększające niestety nie są tanie, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Polki szczególnie polubiły zabiegi z użyciem lasera.

Biorąc pod uwagę fakt, iż większość pacjentów nie jest w stanie pozwolić sobie na wyłączenie z życia zawodowego po nacięciu chirurgicznym – najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2.

operacje plastyczne

Autor: Hot Wife and Cuckold Wimp Husband Couple
Źródło: http://www.flickr.com

Najnowsze lasery (tzw. frakcyjne) doskonale sprawdzają się w zabiegach odmładzających. Jednak laserem nie tylko odmładzamy skórę, oraz wyrównujemy jej koloryt. Jest bardzo skuteczny w likwidacji przebarwień, naczynek, usuwanie blizn Koszalin czy rozstępów.

O czym warto pamiętać przed udaniem się na zabieg? W krótkim czasie po wizycie pacjent odczuwa dyskomfort podobny do reakcji po intensywnym opalaniu. Dodatkowo, w trakcie 1 – 3 dni może wystąpić niewielkie zbrązowienie skóry, związane z procesem usuwania uszkodzonych tkanek. Kilka dni po zabiegu ma miejsce również powierzchowne złuszczenie naskórka. Wówczas wskazane jest stosowanie preparatów z filtrami UV. Wskazane jest stronienie od sauny, gorących kąpieli przez około tydzień czasu a także unikanie kąpieli słonecznych przez ok 30 dni po zabiegu. Zaś czas gojenia wynosi od 3-6 dni.

Gdzie szukać odpowiednich klinik i salonów?
Kopalnią wiedzy jest jak wiemy Internet. Wystukując w sieci poszukiwany temat czyli usuwanie naczynek Kraków pojawi się nam nie tylko wykaz miejscowych gabinetów, ale także strony z opiniami o danym salonie. Dobrze jest też zaznajomić się z opiniami internautów na forach internetowych i blogach.

Zabiegi medycyny estetycznej są istotne gdy mówimy o pacjentach, którym wady naprawdę przeszkadzają w cieszeniu się życiem. Na ogół jest to coś, co skupia uwagę innych – dawne blizny lub rozstępy po ciąży. Ale “mankament” może również być w niewidocznym miejscu, a mimo to wpędzać w kompleksy. Gdy analizuje się wypowiedzi osób, które zdecydowały się, nierzadko po długich latach, na jego usunięcie, trudno nie docenić ich euforii. Ci ludzie czują się jak nowo narodzeni! Dla zaciekawionych tematem: odnośnik.