Kiedy matka wybierze się zrobić sprawunki

Każda kobieta będąca matką wie, że idąc na zakupy musi kupić wszystko i dziecku i sobie. Nie możemy iść raz na zakupy by kupić dziecko buty, a później drugi raz wybierać się na zakupy, by wyszukać sobie płaszcz. Brak po prostu na to czasu.
Continue reading

Słowo o upodobaniach współczesnych rodaków, czyli jakich ubrań i dodatków poszukujemy w internecie i tradycyjnych sklepach

Jeśli dokładnie się zastanowić, to najprawdopodobniej wszyscy dojdziemy do wniosku, że najprzeróżniejszego typu buty, podobnie zresztą jak i stringi, i slipy czy skarpety, powinny być używane tylko przez jedną osobę. Wkładanie obuwia po starszej siostrze albo wujku z Ameryki w żadnym wypadku nie jest najlepszym pomysłem. Rzecz jasna nie mamy tutaj na uwadze cały czas zmieniającej się mody, lecz chociażby względy higieniczne. A poza tym ten, kto planuje nosić używane klapki musi bezwzględnie wiedzieć, że na 100 procent będą one niewygodne.
Continue reading

Czym się powinien wyróżniać dobry sklep z odzieżą, co powinno się w nim znaleźć?

Co musi znaleźć się w dobrym sklepie z odzieżą? To pytanie zbyt często sobie nie zadajemy, ponieważ wydaje się właściwie naturalne i bez wątpienia wszyscy wiemy, jaka jest odpowiedź. Lecz czy faktycznie? Tak naprawdę zależy to od tego, co w konkretnej chwili poszukujemy oraz czy taka rzecz kosztuje przyzwoicie, jej cena nie jest zawyżona. To tak naprawdę dość ważne kwestie, jakie dotyczą każdego z nas, więc coś warto wiedzieć na ten temat.
Continue reading