Dobre sposoby na usunięcie toksyn z organizmu

Przebywamy dzisiaj w otoczeniu skażonym, jemy pokarmy modyfikowane, dlatego należy czasami oczyścić system z toksyn.

algi chlorella

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Algi chlorella oddziałują oczyszczająco na system, dostarczają organizmowi wartościowych składników takich jak aminokwasy, witaminy i minerały. Jest bogatym źródłem beta-karotenu, która eliminuje defekty skóry powstałe w wyniku działalności promieniowania ultrafioletowego, poprawia wzrok, zapobiega katarakcie i zapobiega rozwojowi rak płuc. Mieści większą ilość witaminy B12 aniżeli wątroba wołowa. Niedobór owej witaminy wiedzie do zakłóceń neurologicznych i niedorozwoju sprawności intelektualnej. Wspomaga normalną zdolność obronną systemu, pobudza żołądkową i jelitową błonę śluzową, wycisza pobudzenie systemu obronnego organizmu, zapobiega destrukcji spowodowanej przez własne przeciwciała. Wpływa na produkowanie krwi, wspiera funkcjonowanie białych ciałek krwi i oczyszcza krew. Chlorella jest współcześnie najbardziej bogatym źródłem chlorofilu. Dodatnio oddziałuje na przebieg budowania się czerwonych krwinek, co jest wykorzystywane podczas leczenia anemii. Ponadto, chlorofil wykazuje postępowanie przeciwbakteryjne, normujące ciśnienie krwi, wspierające mięsień sercowy i przyspiesza przebieg gojenia się ran.
Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Olej kokosowy bezzapachowy znakomicie nadaje się do smażenia i wypiekania. Jest odporny na działalność dużych temperatur.

Drzewo palmy kokosowej określana jest od wieków drzewem życia, a nasi przodkowie z przeróżnych stron świata od wieków intuicyjnie użytkowali jej walory w walce z wieloma niedomaganiami. Potrawy na nim smażone mogą mieć subtelny kokosowy posmak, zależy to jednak od rodzaju wybranego oleju.