Dodatki dla mamy i dziecka.

Do kupienia w sklepie internetowym wózki wielofunkcyjne oraz pasy poporodowe dla matek w konkurencyjnych cenach.
Wózki wielofunkcyjne mają wiele zalet. Raz wyda się pieniądze i problem jest z głowy. W modelach „2 w 1” ma się bowiem zapewniony – wózek z gondolą dla dziecka, które musi być w pozycji leżącej oraz spacerówkę dla starszego.

kliknij i sprawdź

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Wózek spacerowo-głęboki charakteryzuje się nowoczesnym i sportowym designem. Na wózku można zamontować fotelik samochodowy. Nowoczesna konstrukcja włącza wszystkie korzyści wózka klasycznego, zmieniając jego funkcje. Wózek z łatwością zamienia się z dziecinnego na spacerówkę. Stelaż aluminiowy zapewnia wózkowi wytrzymałość, piękny wygląd oraz niewielki ciężar. Regulowane rączki oraz przestronne nosidło zapewnia komfort zarówno rodzicom jak i dziecku. Tapicerka wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Siedzisko spacerowe obraca się zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

4 bardzo szerokie piankowe koła, zapewniają bezpieczną jazdę w każdych warunkach. proponowane przez nas wózki wielofunkcyjne dziecięce, posiadają szeroką paletę kolorystyczną. Do każdej konstrukcji dołączone są również przydatne akcesoria, takie jak torby, czy kosze zakupowe. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi typami oferowanych przez nas produktów!

Zakładanie pasa poporodowego upowszechnione jest na całym świecie. Szerokie oraz wygodne zapięcie na rzep, pozwala na swobodne dopasowanie pasa do brzuszka zapewniając wygodę. Pas poporodowy (więcej tutaj) polecany jest po porodach fizjologicznych – wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne; po porodach operacyjnych – zabezpiecza przed wystąpieniem przepukliny pooperacyjnej, zapewnia poczucie pewności i bezpieczeństwa, łagodzi bóle rany pooperacyjnej; ułatwia również wczesne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, wzmacniających mięśnie brzucha. Częste zakładanie pasa i wykonywanie odpowiednich ćwiczeń gimnastycznych przyspiesza powrót do figury sprzed ciąży.

Ciąża

Autor: Mario Emiliano Fernandez
Źródło: http://www.flickr.com
W celu prawidłowego dobrania rozmiaru, należy dokonać pomiaru obwodu brzucha, a potem wybrać rozmiar z tabelki na opakowaniu.Pas poporodowy trzyma się w oryginalnym kartonie, w suchym i zacienionym pomieszczeniu. Pas poporodowy pierze się w rękach w wodzie o temp. 40°C przy użyciu łagodnych środków piorących, np. przeznaczonych do prania wełny.

Nie należy dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie można prasować! Nie należy chlorować! Stosowanie towaru trzeba skonsultować z lekarzem. Podczas noszenia pasa zaleca się wykonywanie prostego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Pernamentne używanie pasa bez wykonywania ćwiczeń, może doprowadzić do osłabienia mięśni brzucha.