Dogłębne oczyszczanie skóry twarzy

Dokładne i systematyczne oczyszczanie skóry twarzy to istota prawidłowej pielęgnacji, jaka jest ważna niezależnie od wieku, lub typu cery. Jest niezmiernie istotne, ażeby każdego wieczoru skóra została szczegółowo oczyszczona. Jedynie w całości oczyszczona skóra jest w stanie skutecznie przyjąć i wchłonąć nakładane w dalszej kolejności produkty pielęgnacyjne. Dobrze oczyszczona z jakichkolwiek resztek makijażu skóra, to także mniejsze ewentualności na wypryski.

cera twarzy

Autor: Luke Lehrfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Prócz samej strategii oczyszczania skóry, istotny jest wybór stosownego środka myjącego, jaki winien być dostosowany do potrzeb i typu cery np. bioliq clean żel. Bez względu na rodzaj cery, nawet w przypadku skóry tłustej, świetny środek myjący musi być zawsze delikatny i nie musi zostawiać cery nader ściągniętej i wysuszonej. Znakomite oczyszczanie cery nie polega na całkowitym odtłuszczeniu cery i mocnym wysuszeniu, lecz na jak najdokładniejszym zmyciu zabrudzeń i makijażu, przy jak najmniejszym nadwątleniu normalnej bariery lipidowej skóry. Perfekcyjnie oczyszczona skóra nie powinna nosić resztek makijażu. Jeżeli rankiem budzimy się z ciemnymi otoczkami pod oczami będącymi resztkami po tuszu do rzęs i kredkach do oczu, to znak, że stosowana procedura oczyszczania i demakijażu cery nie jest w pełni wystarczająca i efektywna. Łagodny bioliq clean żel do mycia buzi skutecznie oczyszcza skórę twarzy z wszelakich zanieczyszczeń a dzięki zawartości olejku babassu bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje skórę pozostawiając ją mięciutką w dotyku. Masaż miękką, silikonową nakładką również dokładnie oczyszcza cerę, gwarantując efekt przyjemnego peelingu i złuszczenia naskórka, dzięki czemu pomaga usuwać wszelkie przypadłości. Skóra staje się ożywiona i rozświetlona, a jej budowa staje się wygładzona. Żel nie włącza mydła, dzięki czemu jest również zaplanowany do cery uczulonej. Kliknij tutaj: bioliq. http://www.allecco.pl/38131,bioliq-clean-oczyszczajacy-zel-do-mycia-twarzy-125-ml-plyn-micelarny-200-ml-zestaw.html

Bioliq clean żel posiada subtelny, delikatny zapach. Nie pieni się podczas mycia, dopiero w toku zmywania aktywuje się łagodna piana. Szczoteczka jest miękka, odpowiednio wyprofilowana, a mycie jest uspokajającym masażem.