Nasze dzisiejsze dzieci

Lata dziecięce to dar, wspaniałe wspomnienia, fantazja, nieograniczona wyobraźnia, wieczna oaza szczęścia. Oczywiście, nie każdy miał takie dzieciństwo, nawet trzeba szukać w krajach ogarniętych wojną, żeby zobaczyć, czym jest nieszczęśliwe dzieciństwo, które dotyka wiele dzieci. Jednakowoż, wierzę, że większość z nas ma to szczęście żyć – jakby to powiedział klasyk – w czasach pokoju, w których nie było wojen, przewrotów, wysiedleń i innych tego typu nieprzyjemności.
Continue reading

Wybieramy wygodny wózek spacerowy dla naszej pociechy

Dziecięcy wózek to konieczny element wyposażenia każdych młodych rodziców, warto więc dobrze zastanowić się nad zakupem i kupić taki, jaki będzie najbardziej odpowiedni. W pierwszym okresie życia niemowlaka najlepiej będą się sprawdzać głębokie wózki, w jakich można bezpiecznie przewozić dziecko.
Continue reading

Najistotniejsze produkty dla młodych rodziców

Narodziny pierwszego dziecka niewątpliwie jest bardzo wyjątkowym wydarzeniem w życiu dosłownie każdego człowieka. Najczęściej towarzyszą temu ogromne emocje, ale warto potraktować całą tę sprawę także i w trzeźwy sposób – przecież musimy od razu zrobić wszystko, co tylko jest możliwe aby dać naszemu dziecku naprawdę dobrą opiekę.
Continue reading