Fachowa operacja pochwy – czyli ginekologia estetyczna jak to wygląda?

Ginekologia estetyczna rozwija się dziś niesłychanie prężnie oraz żywiołowo. Dyscyplina ta jednoczy w sobie zarówno medycynę estetyczną, jak też ginekologię. Dzięki ginekologii estetycznej można w prosty sposób poprawić design, a także funkcjonalność narządów płciowych u pań. Jednym z zwykle realizowanych zabiegów ginekologii estetycznej jest labioplastyka, inaczej plastyka pochwy.

operacje plastyczne

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com

Operacja plastyczna pochwy pozwala polecana jest kobietom, które mają przerost pochwy, są po licznych porodach lub mają uszkodzoną pochwę po wypadku. Co więcej plastykę pochwy wykonuje się także w razie uszkodzenia warg sromowych podczas stosunku płciowego.

Kolejna witryna, która posiada newsy na ten temat da Ci szansę, by podwoić znajomość rzeczy. To ważne, zatem idź tutaj implanty łomża i dowiedz się dużo treści.

Zabieg ten jest niezwykle delikatny oraz zdoła skończyć się powikłaniami, więc operację plastyczną pochwy zawsze powinien realizować doktor z niemałym doświadczeniem. Ponadto przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja z doktorem i wykonanie właściwych badań, takich jak na przykład badanie moczu, morfologia bądź badanie grupy krwi. Operacja plastyczna pochwy trwa około 60 do 90 minut. Zabieg może być wykonywany w narkozie całkowitej czy częściowej. Po operacji pacjentka dość szybko zdoła pozostać wypisana do domu. Jeśli nie występuje żadne zagrożenie oraz ślady niepożądane, może wrócić do domu już kolejnego dnia. Termin gojenia się wynosi mniej więcej tydzień, jednak współżycie wolno rozpocząć dopiero po blisko miesiącu bądź dwóch.

Żeby dokładna rekonwalescencja występowała szybciej, trzeba przestrzegać zaleceń od lekarza i kierować się wskazówkami pooperacyjnymi. Ginekologia estetyczna oferuje obecnie profesjonalną labioplastykę, wobec tego naturalnie nie będzie kłopotów z znalezieniem odpowiedniej. Przy wyborze dobrej placówki czy też lekarza, należałoby kierować się opiniami oraz rekomendacjami na ich temat.