Ranek szykownego mężczyzny

Poranek październikowy to jest jakieś okropieństwo. Budzi się człek rankiem, całkiem ciemno za oknami, obok drzemie oblubienica. Na pietrze słychać harmider. To nie dzieciaki, na nie jest zbyt wcześnie. To zapewne kociaki łapią się za łby. No cóż, czas wstać… Jeszcze tylko jeden z kotów przyjdzie po poranną porcję pieszczot. Nie możliwym jest tegoż uniknąć. Jeszcze w ciemnościach pojawia się coś puszystego, z zapalającymi się oczyma. Potem już tylko prędkie wstanie z cieplutkiego łóżeczka, do umywalni i poranna toaleta.
Continue reading

Tradycyjne golenie posiada same zalety!

W dzisiejszych czasach człowiek jest ciągle zabiegany i nie dostrzega wielu drobnych chwil szczęścia, których doznaje w każdym dniu. Od czasu do czasu dobrze jest na chwilę zwolnić, czerpiąc przyjemność z drobnych gestów. Mężczyźni na pewno będą oczarowani możliwością pielęgnowania wielowiekowych męskich obrzędów.
Continue reading

Produkty oraz przybory do golenia dla mężczyzn – zobacz, co warto zakupić

Współczesny mężczyzna jest ciut inny niż panowie sprzed kilku dekad. Dzisiejszy mężczyzna faktycznie niesłychanie o siebie dba. Ale wciąż męską domeną jest cały rytuał golenia się. Z tym kojarzymy prawdziwi mężczyzn. Panowie dobrze wiedzą, jakie kosmetyki i przybory wybrać, żeby golenie było dla nich przyjemności. Oczywiście mężczyźni, którzy już od dawna się golą. Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z goleniem i nie słuchają rad swoich ojców raczej nie przepadają za goleniem. Bo niewprawne golenie może doprowadzić do podrażnień. Najczęściej panowie stawiają na krem do golenia kent.
Continue reading

Mężczyźni również powinni zadbać o swoją aparycję!

Kobiety świetnie zdają sobie sprawę, że o własną prezencję zewnętrzną należy zadbać. Bo jakby nie patrzeć funkcjonuje w naszym kraju wiele salonów fryzjerskich bądź gabinetów kosmetycznych. Jednakże z mężczyznami jest odrobinę inna sytuacja. Zatem można powiedzieć, iż mężczyźni, którzy potrafią zadbać o własny wygląd, własną aparycję, są w znacznej mniejszości. Może to się niedługo zmieni, proporcje zostaną niejako zamienione, lecz na ten moment jest tak, że panowie, którzy umieją zadbać o chociażby swój ubiór są w mniejszości.
Continue reading