Tradycyjne golenie posiada same zalety!

W dzisiejszych czasach człowiek jest ciągle zabiegany i nie dostrzega wielu drobnych chwil szczęścia, których doznaje w każdym dniu. Od czasu do czasu dobrze jest na chwilę zwolnić, czerpiąc przyjemność z drobnych gestów. Mężczyźni na pewno będą oczarowani możliwością pielęgnowania wielowiekowych męskich obrzędów.
Continue reading

Produkty oraz przybory do golenia dla mężczyzn – zobacz, co warto zakupić

Współczesny mężczyzna jest ciut inny niż panowie sprzed kilku dekad. Dzisiejszy mężczyzna faktycznie niesłychanie o siebie dba. Ale wciąż męską domeną jest cały rytuał golenia się. Z tym kojarzymy prawdziwi mężczyzn. Panowie dobrze wiedzą, jakie kosmetyki i przybory wybrać, żeby golenie było dla nich przyjemności. Oczywiście mężczyźni, którzy już od dawna się golą. Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z goleniem i nie słuchają rad swoich ojców raczej nie przepadają za goleniem. Bo niewprawne golenie może doprowadzić do podrażnień. Najczęściej panowie stawiają na krem do golenia kent.
Continue reading

Mężczyźni również powinni zadbać o swoją aparycję!

Kobiety świetnie zdają sobie sprawę, że o własną prezencję zewnętrzną należy zadbać. Bo jakby nie patrzeć funkcjonuje w naszym kraju wiele salonów fryzjerskich bądź gabinetów kosmetycznych. Jednakże z mężczyznami jest odrobinę inna sytuacja. Zatem można powiedzieć, iż mężczyźni, którzy potrafią zadbać o własny wygląd, własną aparycję, są w znacznej mniejszości. Może to się niedługo zmieni, proporcje zostaną niejako zamienione, lecz na ten moment jest tak, że panowie, którzy umieją zadbać o chociażby swój ubiór są w mniejszości.
Continue reading

Ranek szykownego mężczyzny

Ranek październikowy to jest jakiś koszmar. Budzi się człowiek rankiem, noc za oknami, obok smacznie śpi ukochana. Na pietrze dać się słyszeć awantura. To nie dzieci, na nie jest za wcześnie. To niechybnie koty biorą się za łby. Cóż, czas wstać… Jeszcze tylko jakiś z kotowatych przyjdzie po ranną dawkę pieszczot. Nie możliwym jest tego uniknąć. Jeszcze w mroku pojawia się coś mięciutkiego, ze świecącymi oczami. Potem już tylko prędkie wstanie z ciepłego łóżeczka, do łazienki i ranna toaleta.
Continue reading