Jak na długo wymodelować owal twarzy i sylwetkę

Wiele osób chciałoby zmienić na lepsze swój wygląd tak, żeby wyglądać ładniej, szczuplej, a czasem także młodziej. Chociaż osoby z nadwagą dużo razy słyszały o zaletach płynących ze zastosowania różnych diet odchudzających , jak również ćwiczeń modelujących, nie każdy jest świadomy, że nawet profesjonalnie poprowadzony trening może nie pomóc w pożądanym wyrzeźbieniu ciała – pomimo licznych korzyści zdrowotnych oraz estetycznych są miejsca, w których tkanki tłuszczowej nie da się zredukować poprzez dietę i ćwiczenia. Są to na przykład takie miejsca jak podbródek, fałdki nad kolanami, ramiona bądź talia.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Wtedy, chcąc usunąć tłuszcz w tych trudnych do usunięcia obszarach, pożyteczne mogą się okazać zabiegi w zakresie medycyny estetycznej, dzięki jakim można efektywnie i na długo upiększyć figurę. Bardzo dobrym zabiegiem jest lipoliza, prowadzona za pomocą najnowszych technologii, i która jest przygotowana właśnie z myślą o redukcji komórek tłuszczowyc www.dermamed.com.pl/lipoliza-iniekcyjna/J]Polega to na wprowadzeniu iniekcyjnie substancji, które wywołują uszkodzenie komórek tłuszczowych, które są później naturalnie usuwane przez metabolizm. Dzięki temu tłuszcz w wybranych miejscach jest usunięta skutecznie, a na widoczne efekty nie trzeba także długo oczekiwać. Lipoliza jest efektywna już po pierwszym zabiegu, jeżeli ilość usuwanej tkanki jest niewielka – w sytuacjach bardziej zaawansowanych może być potrzebne przeprowadzenie paru zabiegów. Zostaje to ustalone podczas wywiadu z lekarzem. Na pewno należy mieć na uwadze, że używana sulfatydylocholina bądź mieszanina fosfatydylocholiny i deoksycholatu jest zupełnie bezpieczna dla innych tkanek ciała i zabieg z pewnością należy do nieinwazyjnych.

Zależnie od potrzeb klientów można dopasować dawkę, aby otrzymać upragniony efekt –

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/

rezultat zależy przede wszystkim od ilości wprowadzonej substancji. Skutki uboczne zaliczają się do łagodnych – przeważnie w postaci naturalnego obrzęku tej części ciała, na jakiej był przeprowadzony zabieg. Jest to całkowicie naturalne, ponieważ tak przejawia się usuwanie tkanki tłuszczowej przez układ odpornościowy.

Poza lipolizą interesującym pomysłem na piękne wymodelowanie twarzy i sylwetki jest również liposukcja laserowa, metoda także bardzo współczesna i efektywna – dermamed.com.pl/liposukcja-vaser/Jest najczęściej stosowane na twarz ze względu na bardzo korzystny, długotrwały efekt po zabiegu. Podobnie, jak przy stosowaniu lipolizy, celem jest uszkodzenie komórek tłuszczowych i naturalne wyeliminowanie przez organizm, ale dodatkowym efektem jest również pobudzenie produkcji kolagenu – dzięki temu cera jest jędrniejsza i gładka. Nie jedynie jest to o wiele skuteczniejsza metoda, niż zwykła liposukcja, ale też efekty są widoczne bardzo szybko – czasem nawet tuż po zabiegu, chociaż całkowity efekt kształtuje się przez okres ok. 3 miesięcy.

Aby dowiedzieć się więcej, zdecydowanie warto posłużyć się informacjami dostępnymi w sieci – można nie tylko poznawać dużo przydatnych informacji na temat rozmaitych operacji medycyny estetycznej, lecz również zorientować się w cenach oraz opiniach o poszczególnych klinikach.