Jakie są korzyści i koszty zabiegu odsysania tłuszczu?

Okres jesieni i zimy jest dobrym czasem na to, by dbać o własny wygląd. Gdy nastąpi wytęskniony letni urlop, to będzie można pochwalić się piękną sylwetką. Ale jak można zadbać o własny wygląd we Wrocławiu? Czy wbijając w wyszukiwarce frazę „odsysanie tłuszczu Wrocław” odnajdzie się skuteczne metody na pozbycie się niepożądanego tłuszczu?

odchudzanie

Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com
Dużą zaletą zabiegu odsysania tłuszczu jest to, że można go przeprowadzić bez potrzeby wykonania zabiegu chirurgicznego. Współczesna technologia pozwala na eliminowanie komórek tłuszczowych za pomocą specjalnego lasera. Komórki te są niszczone, a następnie w sposób naturalny wydalane przez pacjenta. Następną zaletą jest to, że można eliminować praktycznie duże ilości tłuszczu (tu oferta na odsysanie tłuszczu). Tym zabiegom może się poddać każda osoba, która nie ma przeciwwskazań lekarskich. Zabieg odsysania tłuszczu jest więc pewny, bo obecna metoda umożliwia jego zrobienie bez potrzeby robienia czynności niebezpiecznych dla życia człowieka. I jest sprawnym sposobem uporania się z nadwagą, co w współczesnym szybkim świecie jest ogromną zaletę, ponieważ klienci po prostu mają coraz mniej czasu.
Liposukcja ma także pewne wady. Otóż ten zabieg nie rozwiązuje problemu nadmiaru tłuszczu w organizmie. Wielu konsumentom się wydaje, że wystarczy pokryć koszta i zyska się bezzwłoczny efekt usunięcia nadmiaru tłuszczu w organizmie. Na nieszczęście tak nie jest. Zarazem przed zabiegiem, jak i po nim, oczekiwane jest przestrzeganie konkretnych zasad. Co najmniej 3 tygodnie przed zabiegiem trzeba przejść na dietę.

szczupła sylwetka

Autor: IQ MEDICA Centrum Chirurgii Plas
Wskazane jest zarazem nieustanne uprawianie dyscyplin sportowych oraz masaże. Dzięki temu zbita warstwa tłuszczu będzie przygotowana na odsysanie tłuszczu. Natomiast po zabiegu także jest wymagana troska o aktywny tryb życia oraz ciągłą dietę. Jeden zabieg nie daje gwarancji zupełnego rozwiązania problemu nadwyżki tłuszczu w organizmie. Problem ten leży gdzie indziej (zobacz szczegóły). Jest to problem złych nawyków konsumenta: biernego trybu życia, niezdrowego odżywiania czy skutek chorób. Toteż walka z nadwagą tak naprawdę rozpoczyna się od przemiany złych nawyków i wprowadzeniu porządnych zwyczajów, które pomogą zachować solidną formę i zdrowie.