Jakie wózki spacerowe dla dzieci są najchętniej kupowane?

Wybór wózka dla swojego dziecka to bardzo ważna sprawa dla młodych rodziców. Na rynku istnieje ich kilka typów i w zależności od oczekiwań mogą się oni zdecydować na wózek z głęboką gondolą lub głęboko-spacerowy.

Autor: Espiro
Decydując się na głęboki wózek należy pamiętać o tym, że po połowie roku trzeba będzie zakupić drugi, spacerowy. Z kolei wózki głęboko-spacerowe na początku mogą służyć jako wózek głęboki, a po pewnym czasie, po założeniu siedziska, jako wygodna spacerówka.

Do często kupowanych z rodziny wózków głęboko-spacerowych zalicza się Wózek Maxi-Cosi Mura 4 Total Black Głęboko spacerowy. Znana firma, porządna konstrukcja i atrakcyjna cena to niewątpliwie bardzo duże zalety opisywanego modelu. Posiada on wielkie pompowane koła gwarantujące stabilne prowadzenie i dużą wygodę dla dziecka, głęboką gondolę i praktyczne siedzenie przy wersji spacerowej. Wózek Maxi-Cosi Elea Intense Red Głęboko Spacerowy to kolejny, cieszący się dużym zainteresowaniem model z tej rodziny wózków. Tak samo jak wcześniej opisywany ten także ma wymienne siedzisko, a poza tym charakteryzuje się komfortem i wygodą.

Wózki spacerowo-głębokie są interesujących rozwiązaniem dla młodej rodziny, ale sporo z nich raczej się decyduje na kupno na początek wózka w wersji głębokiej, a później spacerówki. Z kolei dla nich ciekawą propozycją jest Wózek Maclaren Techno Xlr Charcoal/Scarlet Spacerowy (najlepsze oferty). Mały, zwarty a jednocześnie wygodny i wyposażony we wszystkie najpotrzebniejsze udogodnienia należy do jednego z lepiej sprzedawanych wózków. Inne kolory ma Wózek Maclaren Techno Xlr spacerowy dove Orchid/Smoke, on również jest popularny i wielu rodziców się na niego decyduje. Ogromną zaletą opisywanych wyżej wózków jest niska waga i niewielkie rozmiary po całkowitym złożeniu, dzięki czemu są łatwe do przewożenia. Będzie to miało duże znaczenie jeśli będzie trzeba wózek wynieść na przykład na drugie piętro w bloku bez windy, wówczas każdy kilogram wagi więcej to spore utrudnienie dla młodych mam. Wymienione wyżej modele z pewnością są jednymi z lżejszych, a poza tym cechuje je solidność wykonania i spora liczba wygodnych funkcji w standardzie.