Już dzisiaj udaj się do okulisty, który dobierze dla Ciebie właściwe moce soczewek!

W obecnych czasach coraz więcej osób ma problemy ze wzrokiem. Już małolaty skarżą się swoim rodzicom na to, żekażdego dnia ich wzrok słabnie. Jest to spowodowane przede wszystkim długimi godzinami przed ekranem komputera oraz nauką przy sztucznym świetle.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie da się wykluczyć ze swojego życia wszystkich rzeczy, jakie negatywnie wpływają na nasze oczy, bowiem są one niezbędne w codziennym funkcjonowaniu. Chyba nikt nie wyobraża sobie tego, iż w tej chwili musiałby przestać używać peceta czy też czytać książki jedynie w ciągu dnia. Dlatego też mając jakieś kłopoty ze wzorkiem jak najprędzej powinniśmy się udać do lekarza, który stwierdzi co nam dolega. Jeżeli jedynym kłopotem będzie wada wzorku to nie powinniśmy się denerwować, albowiem w tej chwili dostępne są przeróżne rozwiązania dla takich osób.

okulista w gabinecie

Autor: Mossy Carey
Źródło: http://www.flickr.com

Zdecydowanie częściej młodzi ludzie decydują się na soczewki – http://rajsoczewek.pl/soczewki-acuvue – dwutygodniowe (propozycje), jakie wyśmienicie zastępują okulary korekcyjne. Z reguły w każdym pudełku mieści się 6 soczewek, więc starcza to na półtora miesiąca dla osób mających taką samą wadę. Jeżeli w czasie badania okazało się, że nasza wada na obu oczach jest inna to wówczas będziemy musieli zakupić dwa opakowania soczewek dwutygodniowych, jakie starczą nam aż na 3 miesiące. Ważne jest, aby wiedzieć, iż te soczewki (www.optyk.wroc.pl/soczewki-kontaktowe/) są cieńsze, aniżeli soczewki kwartalne (czy kwartalne soczewki kontaktowe są bezpieczne?), jakie polecane są szczególnie osobą, jakie wcześniej nosiły już szkła kontaktowe. W tym momencie wyprodukowane są soczewki najwyższej jakości, które nie oddziałują negatywnie na naszą rogówkę. Prócz tego są one niezmiernie praktyczne dla ludzi uprawiających sport, bowiem nie przeszkadzają podczas wykonywania różnych ćwiczeń.

Jeżeli interesuje Cię zakup soczewek kwartalnych to skontaktuj to ze swoim okulistą. On dopasuje Ci odpowiednie moce, ponieważ niekiedy różnią się one od tych, jakie mamy w okularach. Jest to spowodowane tym, że szkło kontaktowe jest bezpośrednio na oku, a okular jest w pewnej odległości.

Nie wahaj się dłużej, ponieważ soczewki lens-Shop są fenomenalnym pomysłem dla każdego z nas! Wypróbuj i Ty! Jeżeli Ci nie spasują, co jest mało prawdopodobne, to oczywiście będziesz mógł powrócić do swoich starych okularów.