Misja: zatrzymać młodość!

Któż z nas nie pragnąłby być wiecznie w swym najlepszym wieku? Ta desperacka chęć utrwalenia młodości zajmuje ludzkość od zawsze. Panie od wielu pokoleń już wiedzą, że jednym z najistotniejszych źródeł wiecznej młodości jest kwas hialuronowy. To dzięki jego tajemniczym własnościom skóra będzie dłużej napięta i odżywiona.
Continue reading

W jaki sposób powinniśmy polepszyć nasz image?

Zatrzymanie przez nas atrakcyjnego wyglądu jest w wielu przypadkach naszym decydującym celem. W współczesnych czasach to właśnie nasza prezencja jest jednym z wymiarów, który ma fundamentalne znaczenie na percypowanie nas przez innych. Wobec tego nieprzerwanie poszukujemy rozmaitych sposobów, dzięki którym staniemy się bardziej modni. Pewna część z nas za wszelaką cenę próbuje zmienić swoje warunki cielesne.
Continue reading

Jak kupować kosmetyki, czyli kilka cennych komentarzy dla mniej zorientowanych przedstawicielek płci pięknej

Kupowanie bądź zamawianie kosmetyków w internetowych sklepach bywa równie relaksującym zajęciem, jak i chodzenie po okolicznych butikach czy galeriach handlowych w poszukiwaniu ślicznej bluzki lub króciutkiej spódniczki. Rozmaitość podkładów, pomadek czy szamponów może przyprawić o zawrót głowy nawet damy, które niemalże każdego dnia zamawiają co najmniej jeden kosmetyk. Przed wyjściem do okolicznej drogerii można rzecz jasna przeczytać spostrzeżenia, jakich mnóstwo na forach internetowych bądź blogach.
Continue reading