W jaki sposób można dawać sobie radę ze szpecącymi bliznami?

Blizny to jeden z tego typu defektów, z jakimi dość trudno jest sobie poradzić. Bliznowce tworzą się najczęściej w efekcie skaleczenia albo zabiegów chirurgicznych, ale bywa tak, że są wynikiem oparzenia lub problemów dermatologicznych. Mamy także często kłopot z bliznowcami po ospie wietrznej. Dla jednych bywa to jedynie nieprzyjemny wizualny problem kosmetyczny, ale blizny mogą też przysporzyć wiele problemów chorobowych.
Continue reading

Kule do kąpieli pomogą nam się zrelaksować

Dużo częściej zdajemy sobie sprawę, że to co jemy i z czego korzystamy, prezentuje ogromny wpływ na nasze ciało oraz samopoczucie. Przez to także dużo znaczniejszym zainteresowaniem chwalą się kremy naturalne, do produkowania których stosuje się jedynie naturalne składniki proponowane przez naturę, a ignoruje się wszystkie rodzaje chemicznych ulepszaczy.
Continue reading

Pielęgnacja skóry: czemu powinniśmy wiedzieć o wymianie kosmetyków z letnich na jesienne? Na co warto zwracać lupę i jakie artykuły używać

Jak kosmetycznie przygotować się do nadchodzącej zimy?
Pielęgnacja skóry ma znaczenie o każdej porze roku i w każdym wieku. Jak wiemy, część ludzi, jaką boryka się z wszelkiego typu problemami skórnymi, powinna oczywiście o wiele intensywniej zadbać o stan własnej skóry, jednakże do pewnych wskazówek powinien zastosować się każdy z nas.
Continue reading