Fala uderzeniowa – zabieg wskazany przy skręceniu kolana

Wielu ludziom fala uderzeniowa kojarzy się z żywiołem prowadzącym do strasznych konsekwencji, jednak w obecnych czasach możemy zacząć kojarzyć falę uderzeniową z metodą leczenia. Fala uderzeniowa jest stosowana jako zabieg leczniczy. O co, w tym chodzi? Otóż, to nowatorska terapia, która ma przyspieszyć proces powrotu do zdrowia. Potrzebna jest właściwa aparatura, która kieruje sztuczną falę uderzeniową w konkretnym obszarze ludzkiego ciała. Dzięki czemu tkanka szybciej się regeneruje.
Continue reading

Rehabilitacja kręgosłupa – oferta

Innowacyjne metody nie zawsze mogą się sprawdzić, ale lepiej osobiście się o tym nie przekonać. Nierzadko lepiej decydować się na popularne i od dawna praktykowane metody, które są niezwykle funkcjonalne. Lekarze profesjonaliści nie spoczywają jednak na laurach i ciągle poszukują nowych rozwiązań. Gdy poszukiwany jest fachowiec jak lekarz sportowy Kraków może zapewnić dostępność wizyt u tych szczególnie dobrych. Leczenie kręgosłupa u zawodowców czy usuwanie bólu – to wszystko jest u nas zagwarantowane.
Continue reading

Fachowy gabinet ortodontyczny w Tomaszowie Mazowieckim.

Ortodonta w Katowicach para się profesjonalnym i całościowym leczeniem ortodontycznym u osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży. W gabinecie używa się najnowocześniejsze aparaty stałe i wyjmowane jak i skuteczne sposoby leczenia.
Gabinet od lat specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym zapewniając Pacjentom wysoką jakość usług oraz najlepszą estetykę uzyskanych wyników leczenia.
Continue reading