Zabiegi dermatologiczne upiększającą odmładzające

Wellderm to wyjątkowe Centrum oferujące bardzo obszerny zakres zabiegów z dziedzin: dermatologia estetyczna, medycyna estetyczna i dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Mezoterapia bezigłowa pozwala w krótkim czasie i bezboleśnie podać skórze niezbędnych substancji odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Na skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być bez trudu i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.

dermatologia, zabiegi estetyczne

Depilacja laserowaDepilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda stałego usuwania nadmiernego owłosienia. Z wykorzystaniem innowacyjnej technologii IPL zabiegjest natychmiastowy i zupełnie bezbolesny – zabieg jest bardzo skuteczny.

OdmładzanieStarzenie następuje, kiedy pod wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych dochodzi do zmian w strukturze skóry. Stopniowo znikają włókna elastyny i kolagenu, a w tkankach spada zawartość substancji nawilżających. W konsekwencji skóra traci sprężystość i jędrność, pojawiają się następne zmarszczki. Procesu starzenia nie da się całkowicie przystopować, jednak za przyczyną specjalnych zabiegów można w dużym stopniu spowolnić i złagodzić jego przebieg.

Kwas hialuronowy – zabiegiKwas ten razem z włóknami kolagenu i elastyny – decyduje między innymi o elastyczności skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom kwas pozwala utrzymać dobry stopień nawilżenia . Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ponadto funkcję nośnika, umożliwiając przewóz substancji. Wraz z wiekiem jego zawartość maleje, co w rezultacie doprowadza do pojawienia się zmarszczki. Ten proces można jednak skutecznie zahamować i odwrócić stosując kwas hialuronowy.

Makijaż trwałyPozwala uwydatnić naturalne piękno . Podkreśla walory urody i tuszuje jej niedociągnięcia. Dzięki makijażowi nawet zaraz po przebudzeniu twarz jest świeża a uroda delikatnie podkreślona. Gruntownie zastępuje powszedni makijaż. Godny podziwu makijaż (świetna strona) stały potrafi dostosować się barwą i wyrazem do urody do tego stopnia, by stanowił idealne dopełnienie.

To tylko niektóre zabiegi jakie oferuje Wellderm, zainteresowanych zapraszamy na do odwiedzin strony