Które nowe zwyczaje wystąpiły w fotografii: fotografia rodzinna i noworodkowa

Obywatele zasadniczo dzielą się na tych, którzy wolą fotografie, i na takich, którzy preferująoglądanie filmów. Dlatego ci pierwsi na swe wesele opłacają fotografa, natomiast ci drudzy kamerzystę. Są oczywiście tacy, którzy jednego i drugiego. Lecz w wielkim uproszczeniu możemy wyszczególniony podział zastosować. Również jedni, jak i drudzy mają swoje racje. Pierwsi widzą blask fotografii w tym, że może oddać cudowną chwilę, bez niepotrzebnych słów czy hałasu.
Continue reading

Wyprawka dla malucha.

Gdy termin rozwiązania jest blisko, powinno się przygotować przydatne dzidziusiowi ubrania a także inne pomocne akcesoria przydatne w czasie pobytu na porodówce. Na pewno będą to rozmiaru mini pieluchy jednorazowe.
Continue reading

W jaki sposób błyskawicznie wrócić do siebie po urodzeniu dziecka?

Połóg może trwać około 6 tygodni. W tym okresie musisz być pod kontrolą lekarza czy położnej. Bardzo dobrze jest kiedy w tym czasie twój mąż może wziąć urlop i zostać w domku by pomóc ci w opiece nad waszym bobaskiem oraz zająć się tobą. Pomóc może też babcia bobasa czy kogokolwiek z rodziny, gdyż każda pomoc w tym niełatwym okresie jest nieoceniona!
Continue reading

W co warto zainwestować, gdy spodziewamy się dziecka? Co jest pomocne? Co może nam się wyjątkowo przydać?

Opieka nad niemowlakiem to duże wyzwanie, tym bardziej jak jest to pierwsze dziecko w rodzinie. Trzeba pamiętać o odpowiedniej trosce, jaka zapewni naszemu maleństwu zdrowe oraz szczęśliwe dorastania. Aby tak się stało musimy pamiętać o wielu elementach, jakie sprawią, że tego typu opieka okaże się całkiem efektywna. Spośród wielu rzeczy warto zwrócić uwagę na otulacze dla niemowląt. Owijanie noworodków i niemowląt w pierwszych tygodniach życia zalecają pediatrzy. To po prostu naturalna jak i znana od dawna metoda na uspokojenie małych niemowlaków.
Continue reading