Poprawa wzorku laserem

Osoby mające problemy ze wzrokiem doskonale wiedzą, jak bardzo jest to męczące. Można oczywiście do końca życia wkładać na nos okulary i zamęczać się z soczewkami, ale bywa i tak wsparciem może okazać się medycyna. Dobrze udać się do okulisty prywatnie, najlepiej do którejś z klinik okulistycznych na terenie Polski i uzyskać informacje, czy nasza wada wzroku może zostać poddana korekcie laserowej. Taka laserowa korekta wzorku jest kosztowna.
Continue reading

Doskonały wzrok – odwiedzaj lekarza, jakim okazuje się być okulista toruń

Jak mówi znane powiedzenie – oczy są zwierciadłem duszy. Zwłaszcza kobiety dbają o to, by je podkreślać i akcentować przez perfekcyjny makijaż oczu: pogrubienie lub wydłużenie rzęs, ich malowanie i odpowiednie zaznaczenie konturów oka kredką. Ale rzecz jasna żadne, nawet najładniejsze oczy nie będą spełniać swojej funkcji, jeżeli nie będą zdrowe.
Continue reading

Całkowicie odmienne oblicze okulistyki

Nauka nieustannie idzie do przodu. Dostępne są kolejne leki na choroby, które całkiem do niedawna były nieuleczalne. Chirurgia estetyczna rozbudowuje się w szybkim tempie – zabiegi przeprowadzane przez wyspecjalizowanych kosmetologów zastąpiły kosztowne operacje. Również na rynku optyki nieustannie coś się zmienia. Odkrywane są coraz to nowe sposoby poprawy naszego wzroku, a co za tym idzie, także wygody życia.
Continue reading

Laserowa korekcja wzroku jakie makoszty, Czym jest femtolasik?

Laserowa korekcja wzroku to niezwykle zaawansowana technicznie procedura korekty wzroku na całym świecie. Krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, oraz połączenia tych wad poprawia promień lasera. Reguła jego aktywności opiera się na zużyciu zjawiska fotoablacji, polegającego na eliminowaniu stopniowych warstw rogówki.
Continue reading