Laserowa korekcja wzroku jakie makoszty, Czym jest femtolasik?

Laserowa korekcja wzroku to niezwykle zaawansowana technicznie procedura korekty wzroku na całym świecie. Krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, oraz połączenia tych wad poprawia promień lasera. Reguła jego aktywności opiera się na zużyciu zjawiska fotoablacji, polegającego na eliminowaniu stopniowych warstw rogówki.
Continue reading

Za pomocą lasera mamy szansę wyeliminować naszą wadę wzroku

Niektóre osoby noszenie okularów albo soczewek traktują jak wyrok, zwłaszcza jeśli są one młode i zdają sobie sprawę z tego, iż będą musiały je już zakładać do końca życia. Co więcej niejednokrotnie dołujący dla nich jest fakt, iż wada przez lata może zachowywać się na tym samym poziomie, lecz również w niewytłumaczalny sposób ma szansę się mocno pogłębiać, nawet kiedy poweźmie się wszelkie realne metody zaradcze. Na szczęście jeśli jesteśmy krótkowidzem, to ma szansę się okazać, iż mamy szansę na operację, która zezwoli nam się na stałe pożegnać z okularami.
Continue reading

Jeśli zamierzasz prezentować się naprawdę wspaniale, to nie zapominaj, iż opłaca się godzić się na pewne nowoczesne pomysły

Chociażby wiele osób mających okulary twierdzi, iż te nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. I tutaj już są w sporym błędzie. Oczywiście jeśli chodzą każdego dnia w takich oprawkach, które mają już co minimum kilkanaście lat, to niestety nie jest to dziwne, że wygląda się chociażby nie na czasie. Jednak nie pomijajmy tego, że w chwili obecnej są ogromne postępy, aby pomóc temu modowemu problemowi.
Continue reading

Doskonały wzrok – odwiedzaj lekarza, jakim okazuje się być okulista toruń

Jak twierdzi popularne twierdzenie – oczy są zwierciadłem duszy. Szczególnie kobiety dbają o to, by je podkreślać i akcentować wykorzystując idealny makijaż oka: pogrubienie czy też wydłużenie rzęs, ich malowanie i właściwe podkreślenie konturów oka kredką. Ale oczywiście żadne, nawet najpiękniejsze oczy nie będą spełniać swojego zadania, jeżeli nie będą zdrowe.
Continue reading