Poprawa wzorku laserem

Osoby mające problemy ze wzrokiem dobrze wiedzą, że jest to męczące. Można oczywiście przez całe życie nosić okulary albo zamęczać się z soczewkami, ale zdarza się, że wsparciem może okazać się medycyna. Powinniśmy wybrać się do okulisty prywatnie, najsensowniej do którejś z klinik okulistycznych na terenie Polski i uzyskać informacje, czy nasza wada wzroku może być poddana korekcie laserowej. Taka laserowa korekta wzorku sporo kosztuje.
Continue reading

Laserowa korekcja wzroku jakie makoszty, Czym jest femtolasik?

Laserowa korekta wzroku to najbardziej zaawansowana technicznie metoda korekcji wzroku na całym świecie. Krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, oraz zestawienia owych wad poprawia światło lasera. Zasada jego działania opiera się na wyeksploatowaniu zjawiska fotoablacji, polegającego na usuwaniu kolejnych powłok rogówki.
Continue reading

Jak pozbyć się zeza?

Oko to najważniejszy narząd receptorowy człowieka, albowiem aż 82% bodźców jest przekazywanych do mózgu właśnie dzięki oczom. To one, dają nam tę moc dzięki której poznajemy świat i jego piękno. Dlatego tak istotne jest, abyśmy troszczyli się o ten narząd – szczególnie u najmłodszych. Zaniedbane wady wzroku, np. zez – nie tylko powodują dyskomfort, czy obniżenie poczucia wartości, ale są w stanie spowodować niedowidzenie.
Continue reading

Za pomocą lasera mamy szansę wyeliminować naszą wadę wzroku

Niektóre osoby noszenie okularów albo soczewek uważają jak wyrok, szczególnie jeśli są one młode i wydają sobie sprawę z tego, że będą musiały je już nosić do końca życia. Co więcej nierzadko dołujący dla nich jest fakt, iż wada przez lata ma szansę utrzymywać się na tym identycznym poziomie, lecz również w niejasny sposób może się mocno pogłębiać, nawet jeśli weźmie się wszelkie możliwe metody zaradcze. Na szczęście kiedy jesteśmy krótkowidzem, to ma szansę się okazać, że mamy szansę na operację, która zezwoli nam się na stałe pożegnać z okularami.
Continue reading