Misja: zatrzymać młodość!

Któż z nas nie pragnąłby być wiecznie w swym najlepszym wieku? Ta desperacka chęć utrwalenia młodości zajmuje ludzkość od zawsze. Panie od wielu pokoleń już wiedzą, że jednym z najistotniejszych źródeł wiecznej młodości jest kwas hialuronowy. To dzięki jego tajemniczym własnościom skóra będzie dłużej napięta i odżywiona.
Continue reading

Warto o siebie zadbać na wiosnę?

Dbanie o ciało opiera się także na odpowiednim traktowaniu skóry. Tak zwane oczyszczanie skóry czy też cery opierać się może na różnego rodzaju zabiegach pielęgnacyjnych. Zabieg taki jak cosmelan jako przykład pełni rozmaite funkcje i nie jest odpowiedni dla każdego. Wielu młodym osobom wystarczy klasyczny peeling, który poleca się robić maksymalnie raz w tygodniu, a właściwie dopasowany krem odżywczy albo rewitalizujący. Znacząca jest zdrowa skóra, a tej starczy na co dzień nieinwazyjne sposoby oczyszczania.
Continue reading

Jakie schorzenia leczy dermatolog Katowice?

Musimy chodzić do specjalistów. Nie ma znaczenia co nam dolega oraz jak groźna jest nasza choroba. Zawsze powinniśmy szukać wiedzy eksperta, a więc osoby, która wspaniale zna się na swoim fachu oraz która posiada świadomość najnowszych rozwiązań, które się tam zjawiają.
Continue reading