Stosowanie kremów do dłoni, zapewniają ładny i estetyczny wygląd dłoni, a także tworzą ochronę przed czynnikami niszczącymi.

Jeśli chcemy mieć piękne oraz zadbane dłonie, z kremem do dłoni nie powinnyśmy się rozstawać w żadnym wypadku. Jesienią i zimą, kiedy dłonie są wystawione na czynniki pogodowe mogą prędko być pozbawione osłony i ulec przesuszeniu i zniszczeniu.

Pamiętajmy w związku z tym o zakładaniu rękawic oraz zwilżaniu dłoni kremem. Również w wiosnę i lato skóra na rękach częstokroć jest narażona na zniszczenie, bowiem suche powietrze może wysuszać nasze dłonie. Troszcząc się o zdrowy wygląd rąk warto stosować krem przez cały czas.

kosmetyki

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby dbające o czystość swoich domów i stosujące środki myjące, bardzo dobrze zdają sobie sprawę o tym jak to wpływa na ich ręce. Dłonie w kontakcie z detergentami, szybciej ulegają poniszczeniu, powstają zmarszczki z powodu spierzchnięcia. Dłonie, jako najbardziej spracowana część ciała, są narażone na rozmaite problemy. Zatem szybko dłonie stają się wysuszone oraz są pozbawione ładnego wyglądu. Oprócz regenerujących oraz > Klinika transplantacji SAIFI nawilżających kremów do dłoni, jakich jest dużo na lokalnym rynku w kosmetycznych sklepach albo na stronach online, do alternatywy mamy także masełka, oleje, serum, mleczka lub lotiony. W kremach do dłoni znajdują się też użyteczne składniki, takie jak witamina C przydatna zwłaszcza zimą. Witamina E natomiast pomaga w odnowieniu naskórka dłoni, jak również pomaga i umacnia delikatne paznokcie – kliknij tutaj. Gliceryna tymczasem silnie nawilża i łagodzi skórę dłoni. Też mocznik łagodzi i zwilża wysuszone oraz poniszczone ręce.

Strzykawki, odmładzanie

Autor: Fotolia
Źródło: fotolia.pl
Lanolia i alantolina koją podrażnienia oraz wyrównują naskórek, pomocny dla kobiet mających kontakt z detergentami. Olejek z komponentem awokado regeneruje oraz zwilża ręce, zaś olejek bawełniany skutecznie nawilża. Także częstokroć spotykany kremy do dłoni z masełkiem shea regeneruje i natłuszcza skórę dłoni. Dowiedz się więcej na temat pielęgnacji – http://swiat-kosmetykow.pl/nowosci-kosmetyczne-luty-2015/.