Tradycyjne golenie posiada same zalety!

Człowiek we współczesnym świecie nieustannie za czymś goni i nie zauważa mnóstwa drobnych radości, których doznaje każdego dnia. Od czasu do czasu dobrze jest na moment zwolnić, chłonąc radość z codziennych drobiazgów. Mężczyźni na pewno będą zachwyceni możliwością realizowania tradycyjnych rytuałów męskości.

Brzytwa

Źródło: facetaria.pl
Odkąd świat opanowały jednorazówki do golenia i tanie, powszechnie dostępne specyfiki kosmetyczne, golenie stało się szybką, nic nie znaczącą czynnością higieniczną. Warto jednak wybrać dawne rozwiązania, pozwalające na czerpanie przyjemności z tradycyjnej pielęgnacji ciała i o wiele lepszą jakością używanych w przeszłości urządzeń. Tanie, plastikowe maszynki zwykle wystarczają tylko na jedno użycie, a komfort golenia nie jest najlepszy.

Używane mydła do golenia oraz wody kolońskie posiadają mnóstwo chemii, wywołując podrażnienia na delikatnej skórze twarzy. Wszystko to sprawia, iż wielu mężczyzn nie lubi się golić i postrzega tę czynność jako przykrą konieczność. Nie musi tak być! Wystarczy sięgnąć po tradycyjne żyletki do golenia, popularne na całym świecie derby extra , żeby golenie stało się bardziej komfortowe i szybsze. Idąc jeszcze dalej, może warto zainwestować w fachowy sprzęt, który sprawi, iż usuwanie zarostu stanie się ogromną frajdą?

Na rynku dostępne są niezawodne gadżety i kosmetyki renomowanych marek z wieloletnią tradycją, jak Taylor of Old Bond Street . Krytycy klasycznych rozwiązań mogą używać argumentu, iż brzytwa wymaga nabycia uzupełniających akcesoriów, jak pasek do ostrzenia brzytwy, lub równie dobry pędzel, trzeba jednak pamiętać, ze zakup tych rzeczy to jednorazowy wydatek. http://facetaria.pl/taylor-of-old-bond-street-m-67.html http://facetaria.pl/derby-zyletki-derby-extra-turcja-50-sztuk-p-814.html

Wielu panów boi się tradycyjnego usuwania zarostu brzytwą, twierdząc, że to problematyczne, wymagające wiele czasu i niebezpieczne. Jeżeli kupimy porządną brzytwę, stworzoną z najlepszych surowców, jak te z Old Bond Street, niewątpliwie w kilka chwil przyswoimy technikę odpowiedniego golenia.

Trzeba pamiętać, że potrzebny jest również pasek do ostrzenia brzytwy, gdyż bez niego brzytwa będzie nierówna, a mikrokorozja spowoduje, że usuwanie zbędnego owłosienia stanie się mało komfortowe. Opłaca się zainwestować także w profesjonalne kosmetyki do golenia, najlepiej te, które zostały wyprodukowane w oparciu o naturalne składniki. A jeśli brzytwa nas nie pociąga, wciąż pozostaje jeszcze jedna atrakcyjna alternatywa dla jednorazówek – żyletki derby extra, które są rozwiązaniem o wiele bardziej atrakcyjnym finansowo.