Laserowa korekcja wzroku jakie makoszty, Czym jest femtolasik?

Laserowa korekcja wzroku to niezwykle zaawansowana technicznie procedura korekty wzroku na całym świecie. Krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, oraz połączenia tych wad poprawia promień lasera. Reguła jego aktywności opiera się na zużyciu zjawiska fotoablacji, polegającego na eliminowaniu stopniowych warstw rogówki.
Continue reading

Fachowy gabinet ortodontyczny w Tomaszowie Mazowieckim.

Gabinet ortodontyczny w Katowicach para się profesjonalnym i całościowym leczeniem wad zgryzu u osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży. W gabinecie używa się najnowocześniejsze aparaty stałe oraz zdejmowane oraz sprawdzone metod leczenia.
Gabinet specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym zapewniając Pacjentom najwyższą jakość usług jak i najlepszą estetykę uzyskanych wyników leczenia.
Continue reading

Leczenie wzroku – jakie kwestie warto wiedzieć?

Problemy ze wzrokiem mogą zapowiadać choroby układu krążenia, cukrzycę, lub miażdżycę, bądź schorzenia oczu, takie jak jaskra, zaćma, retinopatia diabetyczna, czy też przeróżne zwyrodnienia. Test ostrości wzroku, to najpopularniejsze badanie u okulisty, powinno być dokonane podczas każdej wizycie u okulisty. Umożliwia nie jedynie ocenić stan widzenia, lecz wstępnie dopuszcza wykluczyć schorzenia, w których dochodzi do szybkiego uszkodzenia wzroku.
Continue reading

Zabiegi dermatologiczne upiększającą odmładzające

Wellderm to wyjątkowe Centrum mające w swojej ofercie bardzo obszerny zakres zabiegów z dziedzin: dermatologia estetyczna, medycyna estetyczna i dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Mezoterapia bezigłowa pozwala bardzo szybko i bezinwazyjnie przekazać skórze wszystkich substancji odżywczych. Wykorzystuje się w tym celu zjawisko elektroporacji, zabieg polega na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Na skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być bez trudności i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.
Continue reading