porady dietetyka

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to często szereg starań i wyrzeczeń. Dzięki specjalistom i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak dermatologia estetyczna, droga ta wcale nie musi być skomplikowana. Walka z nadwagą czy poprawa kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być kilka. Sprawdzona recepta na efektywne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, połączona z ruchem i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przyniesie efekty, a konsekwentnie stosowana pozwala zapomnieć o problemach z wagą na długie lata.
Continue reading

W jaki sposób można dawać sobie radę ze szpecącymi bliznami?

Blizny to jeden z tego typu defektów, z którymi stosunkowo ciężko bywa sobie poradzić. Bliznowce tworzą się zazwyczaj w wyniku rany lub zabiegów chirurgicznych, ale zdarza się, że są skutkiem poparzenia abo trądziku. Mamy także czasami kłopot z bliznami po ospie wietrznej. Dla niektórych bywa to tylko nieładny wizualny defekt kosmetyczny, ale szramy mogą także przysporzyć sporo kłopotów chorobowych.
Continue reading

Fachowa operacja pochwy – czyli ginekologia estetyczna jak to wygląda?

Ginekologia estetyczna ewoluuje się obecnie nadzwyczaj prężnie i żywiołowo. Dyscyplina ta łączy w sobie zarówno medycynę estetyczną, jak też ginekologię. Dzięki ginekologii estetycznej wolno w łatwy sposób poprawić design, oraz także funkcjonalność narządów płciowych u kobiety. Jednym z w większości wypadków realizowanych zabiegów ginekologii estetycznej jest labioplastyka, to znaczy plastyka pochwy.
Continue reading