Zyskaj niezwykłe efekty w odchudzaniu z dietą pudełkową

Obecnie, w epoce, kiedy telewizja cały czas pokazuje nam dużą ilość przykładów idealnego ciała, a każdy z nas marzy o tym, by osiągnąć odpowiednią masę ciała i sylwetkę,praktycznie każdy z nas stosuje jakąś własną, niezawodną dietę.Jednakże troska o sylwetkę, a co za tym idzie, także o dobre posiłki, wymaga niestety mnóstwo naszego wkładu czasowego.
Continue reading

Gotowanie dań na parowniku – o czym dobrze jest wiedzieć?

Gotowanie na parze to jedna z tych kwestii, o jakich wszyscy słyszeli i każdy ma jakąś opinię w tym temacie. Z tej przyczyny, wokół tego sposobu przyrządzania posiłków pojawiło się wiele nieprawdziwych przekonań. A tak naprawdę gotowania na parze najlepiej wypróbować samemu. Duża liczba argumentów przemawia na korzyść tego, by podgrzewać danie nad parą, a nie wewnątrz cieczy. Do dobrze jest wiedzieć na temat gotowania na parze?
Continue reading

Antyoksydanty – nasi wakacyjni sprzymierzeńcy

Brak jędrności, nierównomierny koloryt, wypryski i nowe zmarszczki – zła kondycja skóry dziwi, zwłaszcza w wakacje, kiedy z reguły odpoczywamy i powinniśmy wyglądać tylko lepiej. Ale skóra wcale nie ma urlopu – latem na skutek kontaktu ze słońcem walczy ze stresem oksydacyjnym, wywołanym przez zmasowany atak groźnych dla zdrowia wolnych rodników. Można z tym walczyć – wystarczy sięgnąć po potężną broń – antyoksydanty oraz zabiegi jak peeling kawitacyjny.
Continue reading