Antyoksydanty – nasi wakacyjni sprzymierzeńcy

Brak jędrności, nierównomierny koloryt, wypryski i nowe zmarszczki – zła kondycja skóry dziwi, zwłaszcza w wakacje, kiedy z reguły odpoczywamy i powinniśmy wyglądać tylko lepiej. Ale skóra wcale nie ma urlopu – latem na skutek kontaktu ze słońcem walczy ze stresem oksydacyjnym, wywołanym przez zmasowany atak groźnych dla zdrowia wolnych rodników. Można z tym walczyć – wystarczy sięgnąć po potężną broń – antyoksydanty oraz zabiegi jak peeling kawitacyjny.
Continue reading

Co robić gdy się przeziębisz

Po rozpoczęciu nowej pory roku niektórym bardzo ciężko przestawić się na zamianę temperatur. Rano bywa już obecnie bardzo chłodno, a mimo tego widać jeszcze osoby spacerujące w letnim ubraniu. Negatywne skutki takiego postępowania są dość oczywiste. Coraz częściej można będzie złapać przeziębienie, katar albo kaszel.
Continue reading

Porady kulinarne, z jakich warto korzystać. Jeśli jeszcze nie poznałeś tych porad, przeczytaj koniecznie

Spośród porad oraz przepisów kulinarnych ciężko wybrać to jedno, jakie będzie bez wątpienia najlepsze. Najbardziej właściwym sposobem jest tak więc poznawanie pozostałych interesujących przepisów i porad, jakie możemy wprowadzić do swojego jadłospisu. Dzisiaj przekonamy się jak wartościowa jest kalarepa i poznamy cudowny przepis na żeberka wieprzowe.
Continue reading

W jakich źródłach poszukiwać wzmianek na temat odchudzania oraz zdrowego modelu życia

Marzenie o smukłej figurze odpędza sen z powiek wielu elegantkom. Pokazy mody, na których smukłe top modelki prezentują eleganckie ubiory, dodatkowo podsycają ambicje grubych czterdziestolatek. Talia osy staje się jednak czasem niełatwa do osiągnięcia, zmniejszenie wagi ciała wymaga bowiem nieugiętej woli. A poza tym potrzebna jest pewna porcja wiedzy medycznej, aby nie zniszczyć swojego zdrowia poprzez niewłaściwe żywienie. W każdym razie można zapytać kumpelę, czy nie zna jakiejś fantastycznej diety cud, ale o wiele lepiej jest wyciągnąć dłoń po artykuły o odchudzaniu.
Continue reading