Co robić gdy się przeziębisz

Po rozpoczęciu nowej pory roku wielu osobom bardzo ciężko zaakceptować nowe temperatury. Mimo tego, że rano jest już bardzo zimno, widać jeszcze osoby spacerujące w letnim ubraniu. Oczywiście łatwo domyślić się negatywnych skutków takiego postępowania. Obecnie bardzo łatwo o złapanie przeziębienia kaszlu lub kataru.
Continue reading

W każdym mieszkaniu powinien być sokownik parowy

Dużo mówi się teraz o właściwym odżywianiu, które niejednokrotnie zahacza również o to, co pijemy. Przez to znacznie częściej słyszymy opinie, że najwspanialsze są te soki, które sami robimy ze świeżych owoców, ponieważ wtedy powiemy co pijemy i samodzielnie zdecydujemy, czy chcemy takie soki robić zdrowe oraz bez słodzików, czy jednakże uważamy, że słodzik musi się w nich znajdować.
Continue reading

Jakim sposobem zatroszczyć się o prywatne zdrowie?

Nie da się zanegować faktu, że nasze zdrowie to niezwykle ogromny skarb. Jego wartość w szeregu przypadków jest dla nas nieoceniona. Zazwyczaj o jego znaczeniu dowiadujemy się w chwilach, gdy odczujemy pewne problemy z działaniem naszego organizmu. W takich momentach jesteśmy na nieszczęście podstawieni pod ścianą, ponieważ za każdą cenę dążymy do zminimalizowania powstałych symptomów.
Continue reading