Antyoksydanty – nasi wakacyjni sprzymierzeńcy

Brak jędrności, nierównomierny koloryt, wypryski i nowe zmarszczki – zła kondycja skóry dziwi, zwłaszcza w wakacje, kiedy z reguły odpoczywamy i powinniśmy wyglądać tylko lepiej. Ale skóra wcale nie ma urlopu – latem na skutek kontaktu ze słońcem walczy ze stresem oksydacyjnym, wywołanym przez zmasowany atak groźnych dla zdrowia wolnych rodników. Można z tym walczyć – wystarczy sięgnąć po potężną broń – antyoksydanty oraz zabiegi jak peeling kawitacyjny.
Continue reading

Co robić gdy się przeziębisz

Po rozpoczęciu nowej pory roku niektórym bardzo ciężko przestawić się na zamianę temperatur. Rano bywa już obecnie bardzo chłodno, a mimo tego widać jeszcze osoby spacerujące w letnim ubraniu. Negatywne skutki takiego postępowania są dość oczywiste. Coraz częściej można będzie złapać przeziębienie, katar albo kaszel.
Continue reading

Porady kulinarne, z jakich warto korzystać. Jeśli jeszcze nie poznałeś tych porad, przeczytaj koniecznie

Spośród porad oraz przepisów kulinarnych ciężko wybrać to jedno, jakie będzie bez wątpienia najlepsze. Najbardziej właściwym sposobem jest tak więc poznawanie pozostałych interesujących przepisów i porad, jakie możemy wprowadzić do swojego jadłospisu. Dzisiaj przekonamy się jak wartościowa jest kalarepa i poznamy cudowny przepis na żeberka wieprzowe.
Continue reading