Depilacja owłosienia za pomocą depilatora – najbardziej komfortowy sposób na gładką skórę

Depilacja włosków jest wykonywana przez niemal każdą kobietę. Choć może nie łączy się to ze zdrowiem, na pewno zwiększa estetyczność, a panie czują się lepiej. Sposobów na gładką skórę jest naprawdę dużo: najbardziej znaną jest używanie maszynki do golenia, stosowane są także kremy depilujące, depilatory elektryczne czy choćby epilacja z użyciem lasera. Można się domyślić, że ostatni ze wspomnianych jest kosztowny.
Continue reading

Innowacyjna technologia

Od pewnego czasu bardzo chętnie stosowanym rozwiązaniem w kosmetologii są zabiegi oparte na zastosowaniu innowacji takiej jak laser co2. Takie udogodnienie ma niemało zalet, o czym zdążyło przekonać się już wielu specjalistów, jak i osób poddających się takim zabiegom.
Continue reading

Co robić by być piękną zimową porą

Jesienią i zimą aura jest sporym wyzwaniem dla cery. Wiatr, śnieg i zimne powietrze nie przyczyniają się do dobrego wyglądu. Skóra staje się szorstka, brzoskwiniowy, letni odcień skóry znika, a każdą niedoskonałość widać jak w mikroskopie. Co zrobić aby robić wrażenie gdy na zewnątrz szaro i ponuro?
Continue reading

Misja: zatrzymać młodość!

Któż z nas nie chciałby być wiecznie młody? Ta desperacka chęć zatrzymania młodości zajmuje gatunek ludzki od zawsze. Ludzie od wielu wieków już wiedzą, że jednym z najważniejszych źródeł piękna jest kwas hialuronowy. To dzięki jego fantastycznym właściwościom skóra będzie dłużej napięta i nawilżona.
Continue reading