Innowacyjna technologia

Od niedawna niesamowicie ochoczo wykorzystywanym rozwiązaniem w kosmetologii są zabiegi oparte na zastosowaniu innowacji takiej jak laser co2. Tego typu udogodnienie ma wiele zalet, o czym zdążyło przekonać się już wielu specjalistów, jak i osób poddających się takim zabiegom.
Continue reading

Kosmetologia jest jedną z najprędzej rozwijających się zakresów dermatologii.

Kosmetologia to obecnie jedna z najprędzej rozwijających się sfer dermatologii. Jest to połączone z wysokim zapotrzebowaniem na takie usługi. Teraz powierzchowność zaczyna przesądzać nie tylko o samopoczuciu, lecz również o sytuacji zawodowej, lub akceptacji społecznej. Uczelnie starają się w taki sposób przystosować program, aby absolwenci mieli kompleksową wiedzę z tego zakresu. Kosmetologia zaocznie przygotowuje kompleksowo do pracy w najlepszych gabinetach kosmetycznych.
Continue reading

Kurkuma jako składnik kosmetyków

Kurkuma to nie jedynie przyprawa bardzo ceniona w kuchni, zwłaszcza tej orientalnej, ale również popularnie stosowany środek złuszczający skórę oraz poprawiający jej wygląd. Jakie inne właściwości ma kurkuma zawarta w kosmetykach? Na co zwrócić uwagę w czasie jej nakładania?
Continue reading

Temat na który teraz zwracają wzrok także i mężczyźni

Nie tak całkiem dawno temu temat troszczenia się o siebie i urody pojmowanej w szerokim znaczeniu pozostawał tematem, którym przede wszystkim interesowały się kobiety. W tej chwili, na przestrzeni ostatnich lat jest okazja zauważyć, iż stał się to również temat na który teraz zwracają atencję również i mężczyźni.
Continue reading