Widzieć na swoje oczy, żeby istnieć i radować się widokiem pięknych pejzaży.

W ciągu naszego istnienia, własny wzrok słabnie. Niektóre osoby zaprzestają zupełnie widzieć na oczy. Są wypadki, w których ludzie utracą widzenie. Następni nie widzą od początku swego urodzenia.

Polscy

zbadaj wzrok

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com

okuliści w tej chwili od ponad 10 lat, używają metodę laserową. Więcej niż 60% ludzi kłopota się codziennie, z jakąś wadą wzroku. Tą metodą można naprawić refrakcyjne wady wzroku. Należą do nich krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm. Żeby pójść na taki zabieg, dolegliwość wzroku powinna być ustabilizowana.Metoda ta jest bardzo bezpieczna i dokładna. Przed zdecydowaniem się na taki zabieg, pacjent jest poddawany różnym badaniom, co umożliwi lekarzom wychwycić różne rezultaty, jakie mogłyby wytworzyć się po zabiegu. Metodą femtolasik, laserowa korekcja wzroku cena wychodzi koło 3 600 zł za operację jednego oka. Jest to grubsza przeciętna ceny, którą się zapłaci. Cena obniż się do 3 350 zł, tymczasem również można za metodę femtolasik zapłacić 3 900 zł. Taką techniką, laserowa korekcja wzroku cena może wydawać się trochę za wysoka – Są w niej również dopięte testy kontrolne w procesie jednego miesiąca po zabiegu. Metoda ta, polega na laserowym modelowaniu rogówki. Przy użyciu tej metody, sytuuje się na stosowne miejsce warstwy w oku tak, ażeby rogówka była na stosownym miejscu. Jest to technika, którą można korygować bardzo głębokie słabości wzroku. Jest w stanie naprawić nasz wzrok (www.okulistyka-jedrzejczak.pl) z dioptriami od -10 do +6. Koryguje powyższe wady wzroku.

badanie wzroku

Autor: Aaron Benitez
Źródło: http://www.flickr.com

Cały zabieg, techniką femtolasik kierowany jest dzięki użyciu komputera – czytaj dalej na tej stronie. Daje to wielką precyzyjność i dobrania należnych i potrzebnych przyrządów do konkretnego oka. Operacja jest niemalże parę sekund, koło 20.

W tym czasie jest modelowana nasza rogówka, żebyśmy byli w stanie znowu patrzeć na świat, nie poprzez pryzmat szkieł, ale naszym bezpośrednim wzrokiem. Przy użyciu tej metody nie występują komplikacje, tak jak przy tradycyjnych metodach. Tą metodą możemy odnowić swój wzrok (https://optegra.com.pl/Choroby-oczu/Choroby-oczu/Diagnostyka/Angiografia-fluoresceinowa) na sporo klinikach w Polsce. Przy użyciu tej metodzie, znowu będziemy w stanie dobrze widzieć. Może właśnie dlatego, wiele osób decyduje się na tą technikę. Technika ta jest szybka i skuteczna. Taka jakiej chce współczesny człowiek.