Współcześnie operacje plastyczne są bardzo popularne

Obecnie operacje plastyczne stają się wielce modne. Poprawiamy sobie praktycznie wszystko – począwszy od nosa, a skończywszy na waginie czy penisie. Kiedy zastanawiasz się nad tym, jakie są teraz najbardziej modne zabiegi, wówczas na pewno Cię zaskoczymy – coraz rzadziej kobiety powiększają swoje piersi, zaś coraz częściej rozmyślają nad waginoplastyką. Taka operacja warg sromowych ciągle jest dość wstydliwym tematem, o którym zwykle nie mówi się wiele, jednakże okazuje się, że pacjentki coraz częściej decydują się właśnie na zoperowanie swoich miejsc intymnych.

chirurg

Autor: IQ Medica
Źródło: www.iqmedica.pl
Dlaczego kobiety decydują się na zrobienie zabiegu waginoplastyki? Kiedy przyjrzymy się statystykom, wówczas okaże się, że zazwyczaj na takie zabiegi decydują się pacjentki, które mają za sobą poród siłami natury. Jeżeli jesteś kobietą i rodziłaś zwykłymi metodami, wówczas zdecydowanie doskonale wiesz, o co chodzi – po porodzie zwykle kobieca pochwa nie jest w dobrym stanie. Mnóstwo dziewczyn po porodzie narzeka na to, że pochwa jest ogromna, w konsekwencji czego nie mogą już czerpać z seksu tak sporej przyjemności jak przed porodem (czytaj więcej o waginoplastyce).

W takich wypadkach dziewczyny często po prostu unikają seksu dlatego, że czują się nieatrakcyjne. Jeżeli wiesz doskonale, o czym mówimy, wtedy z pewnością powinnaś się zastanowić, czy waginoplastyka nie jest dedykowana konkretnie dla Ciebie. Teraz poprawianie natury nie jest zupełnie żadnym powodem do wstydu – jeżeli zdecydujesz się na przeprowadzenie takiego zabiegu, wtedy na pewno będziesz mogła liczyć nie tylko na wsparcie swojego ukochanego, ale również całej rodziny.

chirurg

Autor: Future PR
Źródło: Future PR

Warto wiedzieć, że operację waginy przeprowadza się nie tylko u dziewczyn po porodzie – możesz się udać do lekarza właściwie zawsze wtedy, kiedy z jakichś powodów nie jesteś zadowolona z wyglądu swojej pochwy. Jeśli zdecydujesz się jednak na wykonanie operacji, wówczas na pewno będziesz zadowolona – największe zmiany zachodzą bowiem w Twojej głowie. Dużo dziewcząt po zabiegu waginoplastyki deklaruje, że czują się atrakcyjniejsze. Dobre samopoczucie zwykle przekłada się także na zwiększoną ochotę na seks. Jeśli zatem chcesz podnieść jakość swojego życia seksualnego i spowodować, że na co dzień będziesz mieć lepszy humor, wówczas nawet nie powinnaś zastanawiać się ani sekundy tylko już teraz umówić się na wizytę u chirurg na najbliższy wolny termin (więcej zabiegów).