Zabiegi dermatologiczne upiększającą odmładzające

Wellderm to wyjątkowe Centrum mające w swojej ofercie bardzo obszerny zakres zabiegów z dziedzin: dermatologia estetyczna, medycyna estetyczna i dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Mezoterapia bezigłowa pozwala bardzo szybko i bezinwazyjnie przekazać skórze wszystkich substancji odżywczych. Wykorzystuje się w tym celu zjawisko elektroporacji, zabieg polega na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Na skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być bez trudności i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.
Continue reading

Profesjonalne eliminowanie rozstępów w gabinecie medycyny estetycznej. Jak to przebiega?

Gabinety medycyny estetycznej oferują w dzisiejszych czasach mnogość fachowych usług dla zdrowia i urody. Kontrahentami tych usług mogą być zarówno kobiety, jak także mężczyźni. Oferta jest na tyle obszerna, że naturalnie każdy odkryje coś dla siebie. Usługi proponowane przez gabinety medycyny estetycznej muszą być wykonywane przez profesjonalnych oraz wykwalifikowanych ekspertów, w przeciwnym przypadku mogą pojawić się nieprzyjemne, i nawet groźne konsekwencje.
Continue reading

Antyoksydanty – nasi wakacyjni sprzymierzeńcy

Brak jędrności, nierównomierny koloryt, wypryski i nowe zmarszczki – zła kondycja skóry dziwi, zwłaszcza w wakacje, kiedy z reguły odpoczywamy i powinniśmy wyglądać tylko lepiej. Ale skóra wcale nie ma urlopu – latem na skutek kontaktu ze słońcem walczy ze stresem oksydacyjnym, wywołanym przez zmasowany atak groźnych dla zdrowia wolnych rodników. Można z tym walczyć – wystarczy sięgnąć po potężną broń – antyoksydanty oraz zabiegi jak peeling kawitacyjny.
Continue reading

Czym jest dermatologia estetyczna?

Lustereczko, powiedz przecie… Ilu z nas nie zadało sobie tego typu zagadnienia stając przed lustrem? Nawet jeśli artykułujemy te zagadnienia z przymrużeniem oka to jest w nich cząstka prawdy. No cóż, czy pożądamy to, czy nie, wygląd jest dość istotny i implikuje wiele rzeczy. Nie mówimy tu o wzorach piękna, do których niektórzy nielogicznie dążą, ale o pewnych detalach w wyglądzie, które nas irytują i wolelibyśmy je zastąpić. Z takimi właśnie wyzwaniami zmaga się dermatolog estetyczny.
Continue reading