Czym objawia się nagłe zatrzymanie krążenia?

Osoby, które mają kłopoty z sercem z pewnością wiedzą o tym, iż nagłe zatrzymanie bicia tego narządu może spotkać nas w każdym momencie. Jest to szczególnie możliwe wtedy, gdy następuje wzmożony wysiłek fizyczny albo też stres. Warto wiedzieć o tym, iż zatrzymanie serca nie zawsze musi oznaczać zawał.
Continue reading

Jakie są korzyści i koszty zabiegu odsysania tłuszczu?

Czas jesieni i zimy jest właściwym czasem na to, żeby zadbać o własny wygląd. Gdy nastąpi wytęskniony letni urlop, to będzie można pochwalić się smukłą sylwetką. Ale jak można zadbać o własny wygląd we Wrocławiu? Czy wpisując w wyszukiwarce Google frazę „odsysanie tłuszczu Wrocław” odnajdzie się profesjonalne techniki na pozbycie się niechcianego tłuszczu?
Continue reading

Ginekologia estetyczna to zabiegi, jakie nie tylko poprawią wygląd okolic intymnych, ale także życie erotyczne i codzienne funkcjonowanie

Dla niektórych osób ginekologia estetyczna może stanowić specyficzny temat tabu. Wskazane jest jednak, żeby zmieniło się rozumienie tego pojęcia. Zabiegi, jakie wykonywane są w ramach tej dziedziny chirurgii nie mają na celu tylko poprawienia aspektów estetycznych miejsc intymnych, lecz również w wielu wypadkach są zalecane ze zdrowotnego punktu widzenia.
Continue reading