Wojna z bliznowcami nie zawsze jest szybka

Blizna u mężczyzny prezentuje się zawsze interesująco, a co z paniami które chcą mieć wspaniałe ciało? Pojawiają się na ciele z dość różnych przyczyn. Niekiedy są śladem po czasie dojrzewania, bywa, że mówią o nieciekawej historii. Naturalne sposoby nie zawsze działają, chociaż stosowanie kosmetyków zostawia efekty.
Continue reading

Co to jest botulina i jakie ma zastosowanie

Rocznie w Stanach Zjednoczonych decyduje się na ten zabieg 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, ale i u nas grono jego fanek rośnie. O czym mówimy? Botoks, który ze zmarszczkami radzi sobie, jak żelazko z pogniecionymi ubraniami. Pomyśl o tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki na Sylwestra! Botoks to jedna z najbardziej znanych i najbardziej bezpiecznych metod wygładzania zmarszczek. W TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania toksyny botulinowej przyznało się 13% Polek. Zabieg znalazł się w trójce najbardziej pożądanych. zaraz po peelingach i zabiegach depigmentacyjnych wskazało go 23% badanych. Fanów botoksu przybywa zwłaszcza w sezonie zimowym. Z prozaicznego powodu – każda kobieta chce ładnie wyglądać w sylwestrową noc i w czasie karnawału.
Continue reading

Współczesne zabiegi na wyleczenie konkretnych wad wzroku

Wada widzenia dla wielu osób jest znacznym utrudnieniem, mając wpływ równocześnie na samopoczucie. Sporo osób skarży się na trudności z widzeniem, co okazuje się szczególnie kłopotliwe w czasie jazdy autem czy w czasie wykonywania obowiązków o charakterze zawodowym. Wada wzroku bez wątpienia źle wpływa na komfort życia, i z tej przyczyny warto zastanowić się nad wykonaniem korekcji, korzystając jednocześnie z najnowszych zabiegów okulistycznych.
Continue reading