Zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet – sprawdź, znowu poczuć się piękną?

Niemal każda kobieta pragnie czuć się atrakcyjnie. Ze smutkiem spogląda na kolejne zmarszczki, mniej jędrną skórę i negatywne efekty ciąży, która co prawda dała upragnioną pociechę, lecz nie zostawiła zbyt dobrych śladów na naszym ciele. Jednakże są sposoby, jakie pomagają kobiecie znowu poczuć się piękną i tak wyglądać. Wyjściem jest właściwa klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są wyjątkowo polecane?

Autor: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic

Bez wątpienia są to różnego rodzaju wypełniacze, na przykład kwas hialuronowy, jakie pomagają poprawić kształt rysów twarzy oraz pozbyć się zmarszczek. Skóra odzyskuje swoją jędrność i wygląda o wiele młodziej. Całkowite efekty po niniejszym zabiegu widoczne są po tygodniu. Wiele pań boryka się również z bliznami po przebytych operacjach, między innymi po cesarskim cięciu. Choć ta ostatnia blizna jest właściwie niewidoczna, to wiele pań chciałaby ją usunąć, by nie czuć dyskomfortu w intymnych sytuacjach. W takim przypadku najlepiej sprawdza się usuwanie blizn laserem (więcej na stronie).

Na ogół starczy już 1 zabieg, maksymalnie dwa, by pozbyć się defektów urody i ponownie cieszyć się pięknym ciałem. Przy pomocy lasera można również usunąć inne blizny, w tym potrądzikowe bądź blizny po oparzeniach. Wystarczy umówić się na konsultację lekarską, aby dowiedzieć się informacji, jakie powinniśmy znać przed podjęciem decyzji i wyznaczyć czas zabiegu.

Należy jeszcze wspomnieć o jednym zabiegu, którym jest plastyka pochwy Warszawa (sprawdź to). To zabieg częstokrotnie wybierany przez panie, które z powodu ciąży cierpią na rozciągnięcie narządów intymnych i nie mogą czerpać prawdziwej przyjemności z seksu z partnerem. Waginoplastykę przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym oraz trwa około półtora godziny. Chirurg musi naciąć tylną ścianę pochwy, aby pozbyć się nadmiaru tkanek. Potem za pomocą rozpuszczalnych nici specjalista zszywa mięśnie (zobacz również gabinet fizjoterapii milanówek) oraz śluzówkę, by nadać jej pożądany wygląd. Po zabiegu pacjentka powinna pozostać w szpitalu przez co najmniej dwadzieścia cztery godz., a proces gojenia trwa około 2 miesięcy.

Lekarz po operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli zamierzasz wybrać jeden z powyżej scharakteryzowanych zabiegów albo poznać pozostałe punkty umieszczone w ofercie klinik, musisz indywidualnie pójść do jednej z nich, by porozmawiać ze specjalistą. Najistotniejsze to spytać o przeciwwskazania oraz prawdopodobne komplikacje, aby zyskać gwarancję, że chcemy zdecydować się na zabieg. Autor: