Stomatolog nie jest straszny, dlatego warto się do niego przekonać i systematycznie odwiedzać, aby uniknąć leczenia kanałowego

Każda osoba przynajmniej raz na sześć miesięcy winien odwiedzić gabinet dentystyczny w celu skonsultowania się z lekarzem dentystą, czy stan uzębienia jest prawidłowy i czy przypadkiem nie jest wymagane leczenie. Nie można bagatelizować żadnych objawów, jakie dostrzeżemy, tym bardziej, że zazwyczaj to ich pogorszenie bezpośrednio sprowadza nas do stomatologa.
Continue reading

Powinniśmy dbać o stan własnego uzębienia nim nie będzie zbyt późno

Na samym początku nieco smutna informacja – a konkretniej, po prostu znacząca grupa ludzi nie potrafi dbać o stan swojego uzębienia! Co najstraszniejsze, w Polsce jest około milion takich osób, które nie mają szczoteczki! To przerażające dane, choć wiadomo, że rozchodzi się głównie o starsze roczniki i patologię. Jednak nawet jeżeli posiadamy w łazience szczoteczkę, to nie jest powiedziane, iż jest dobrze. Spójrzmy na uzębienie Amerykanów – są białe i zdrowiutkie.
Continue reading

Rozmaite problemy z którymi warto teraz udać się do dentysty

Trudności z zębami są bardzo różnorodne, przy czym większość wiąże się z bólem. Najlepiej jest nie wyczekiwać aż ból sam przejdzie oraz w razie takiego rodzaju trudności natychmiast skontaktować się z dentystą. Może on polecać maści odpowiednie na krwawiące dziąsła, jak również zatroszczyć się o implanty, mogące najczęściej zastępować stracone zęby. Takich zabiegów nie ma dziś co się obawiać – są one bowiem nadzwyczaj bezpieczne oraz wykonywane w w ogromnej ilości klinik stomatologicznych. Świetnie znać ich oferty oraz ceny, aby wiedzieć, na jaką pomoc da się tam teraz liczyć.
Continue reading

Misja: zatrzymać młodość!

Któż z nas nie chciałby być wiecznie młody? Ta desperacka chęć zatrzymania młodości zajmuje gatunek ludzki od zawsze. Ludzie od wielu wieków już wiedzą, że jednym z najważniejszych źródeł piękna jest kwas hialuronowy. To dzięki jego fantastycznym właściwościom skóra będzie dłużej napięta i nawilżona.
Continue reading