Stomatolog nie jest straszny, dlatego warto się do niego przekonać i systematycznie odwiedzać, aby uniknąć leczenia kanałowego

Każdy człowiek minimum raz na pół roku winien odwiedzić swój gabinet dentystyczny w celu skonsultowania się z lekarzem dentystą, czy stan uzębienia jest odpowiedni i czy przypadkiem nie wymaga on leczenia. Nie możemy bagatelizować żadnych objawów, jakie zaobserwujemy, tym bardziej, że zwykle to ich pogorszenie bezpośrednio sprowadza nas do stomatologa.
Continue reading

Misja: zatrzymać młodość!

Któż z nas nie pragnąłby być wiecznie w swym najlepszym wieku? Ta desperacka chęć utrwalenia młodości zajmuje ludzkość od zawsze. Panie od wielu pokoleń już wiedzą, że jednym z najistotniejszych źródeł wiecznej młodości jest kwas hialuronowy. To dzięki jego tajemniczym własnościom skóra będzie dłużej napięta i odżywiona.
Continue reading

Powinniśmy dbać o stan własnego uzębienia nim nie będzie zbyt późno

Na samym starcie trochę niemiła informacja – a konkretniej, najzwyczajniej w świecie znacząca grupa osób nie potrafi dbać o jakość swojego uzębienia! A co najsmutniejsze, w naszym kraju jest cały milion osób, które nie posiadają szczoteczki! To smutne dane, chociaż wiadomo, że rozchodzi się głównie o starsze roczniki oraz środowiska patologiczne. Jednakowoż nawet jeżeli mamy w domu szczoteczkę, to ogólnie nie jest powiedziane, iż jest dobrze. Rzućmy okiem na uzębienie zamieszkujących Stany Zjednoczone – są bardzo białe i zdrowiutkie.
Continue reading